DJ WODZIREJ AMORIS ZAPRASZA !!!

Od wielu lat wprowadzam Młode Pary w rodzinną, taneczną i jedyną w swoim rodzaju atmosferę, jako uznany dj na wesele Bydgoszcz, Toruń.  Doskonałą muzyką i pozytywną osobowością, kreuję nastrój szampańskiego sylwestra, magicznych andrzejek lub szalonej zabawy karnawałowej. Wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu uroczystości weselnych w języku angielskim sprawia, iż jestem osobą, która zawsze poradzi sobie w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji. Dj na wesele i wodzirej w jednej osobie, to sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie osoby prowadzącej wesele, szczególnie w moim rodzinnym mieście Bydgoszczy.

WESELE OD ŚRODKA…

Przygotowaniom do uroczystości weselnej, często towarzyszą obawy czy wszystko przebiegnie według planu, czy wybraliśmy odpowiedniego prowadzącego, czy o czymś jeszcze powinniśmy pamiętać lub jak sprawić by ten specjalny dzień stał się bardziej wyjątkowy. „Didżej Amoris” – Wodzirej Bydgoszcz, zapewnia przyszłym nowożeńcom lub organizatorom imprez, poczucie bezpieczeństwa, ponieważ w jego rękach spoczywa nie tylko przeprowadzenie doskonałej zabawy, ale także pomoc i inspirowanie w trakcie przygotowań.

W czasie kiedy prowadzę zabawę, parkiet zawsze pozostaje wypełniony. Przez wiele lat ucząc się i obserwując reakcję gości weselnych, poznałem i wybrałem najlepsze utwory, które sprawiają, iż każdy bez względu na wiek, poddaje się tanecznej euforii. Oczywiście wasze ulubione przeboje są zawsze mile widziane, jak również specjalne dedykacje w trakcie wesela. Poszczególne etapy uroczystości zawsze uzgadniam z nowożeńcami lub organizatorami w trakcie przygotowań. Poniżej przedstawiam przykładowy zarys przebiegu wesela, który może pomóc na etapie przygotowań. Wasze wesele lub impreza muzyczna może przebiegać według życzenia. Dj Bydgoszcz czyli Wodzirej Amoris prowadzi wesele mniej więcej tak:

 • powitanie wszystkich gości i pary młodej, zachęcam by każdy poczęstował się kieliszkiem szampana (w tle lecą marsze weselne lub spokojne utwory).
 • Para Młoda stoi na środku, goście wokół nich (wszyscy z szampanem), w tym momencie następuje wspólne odśpiewanie dla Młodych ,,STO LAT” i oczywiście sprawdzamy czy szampan jest słodki.
 • tradycyjnie na szczęście rzucamy kieliszki do tyłu, przy okazji będzie to test i przykład związku opartego na partnerstwie.
 • zapraszam wszystkich na obiad, życzy wszystkim smacznego i udanej zabawy na weselu (w tle leci spokojna muzyka) obiad trwa około godziny.
 • pierwszy taniec dla Pary Młodej np. w sercu z kwiatów, zapraszam wszystkich gości żeby zrobili kółko wokół pary młodej.
 • pod koniec pierwszego tańca rozpoczyna się zabawa na dobre, zachęcam żeby goście dobrali się w pary i oficjalnie rozpoczęli zabawę taneczną, na początku są to spokojniejsze utwory, które przechodzą w coraz szybsze.
 • po niedługim czasie zabawy następuje pierwszy toast przy stole. (Sto lat…, Niech im gwiazdka…, gorzka wódka… itp.)
 • rozkręcam wesele np. tańcem brzucha „przed swoimi rozbójnikami”, szkółką fitnessu, zabawami integracyjnymi, wyprawą dookoła świata, pociąg do meksyku, kaczuchy, lambady, zorby, kankany.
 • czas na szalone przerywniki, czyli jedna z zabaw weselnych co 2 godziny
 • sesje fotograficzne – wspólne zdjęcia rodziny itp.
 • zawsze dbam o najstarszych i wyciągam dziadków w taneczne rytmy, po czym otaczam ich niesamowitą atmosferą.
 • zapraszam na kawałek tortu weselnego, godziny przybycia tortu są różne.

 Pamiętajcie, że jeśli planujecie szalone zakończenie roku i poszukujecie Dj na sylwestra w Bydgoszczy, to tylko Dj Amoris !!!.